درباره ما

مجموعه فروشگاهی عرقیات باغ گلها با هدف ترویج محصولات اصیل ایرانی و با اتکا به سالها تجربه در زمینه فروش عرقیات سنتی معطر و دارویی در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرد و استقبال شایسته و چشمگیر مخاطبان و مصرف کنندگان عزیز محصولات مجموعه عرقیات باغ گلها، به عنوان ارائه کننده متنوع ترین ترکیبات عرقیات هم در زمینه عرقیات گیاهی و نیز ترکیبات دارویی حاصل از عرقیات ناب و اصیل شیراز، باعث شد این مجموعه فعالیت خود را بسط و توسعه دهد و بزرگترین شبکه فروش مجازی و تلفنی را، در سال ۱۳۹۰ و به دنبال آن فروشگاه اینترنتی عرقیات باغ گلها را در سال ۱۳۹۸ برای دسترسی هرچه سریعتر مشتریان و مصرف کنندگان عزیز راه اندازی نماید، تا روند درمانی و نیز پاسخگویی به ذائقه ایرانی در بخش عرقیات معطر به دلیل دوری مسافت دچار وقفه نشود !
مجموعه فروشگاهی عرقیات باغ گلهای شیراز با شعار 
”  سلامت و نشاط با عرقیات دارویی و معطر ایرانی “
 افقی ارزشمند را برای خود ترسیم کرده که بعد از لطف و عنایت پروردگار مهربان، رضایت مصرف کنندگان و مشتریان را بهترین توشه موفقیت خود می داند. 
در این مسیر نیازمند نظرات، پیشنهادات و انتقادات همه مصرف کنندگان و مشتریان عزیز در جای جای سرزمین پهناور و پر افتخارمان هستیم و امیدواریم پاسخگویی شایسته ای به اعتماد آنان و ترویج و بسط فرهنگ مصرف عرقیات معطر و دارویی اصیل ایرانی باشیم. چنین بادا .

          با تشکر از بازدید شما 

          صاحب امتیاز و مدیر سایت : ایمان فولادفر